Vidiox

Filmy akcji styczeń 2022 – Premiery filmowe

Styczeń 2022 to prawdziwa gratka dla osób gustującym w dobrym kinie akcji. To właśnie w styczniu 2022 roku na wielkim ekranie ujrzymy premierę niezwykle wyczekiwanego filmu King’s Man: Pierwsza misja w reżyserii Matthew Vaughn’a oraz najnowszej produkcji Marvel studios Doktor Strange w multiwersum obłędu, która w Stanach Zjednoczonych już zebrała niewiarygodne żniwa.

Najciekawsze filmy akcji 2022 roku to również inne produkcje utrzymane w tematyce superbohaterów, jak „Morbius” Marvela, oraz najnowszy „Batman” na bazie komiksów DC comics.  Rubryka „Nowe filmy akcji w styczniu 2022”, jak i w całym nadchodzącym roku 2022 należy wręcz do Marvel studios, które w 2022 zaprezentuje również kolejną część przygód boga piorunów Thora „Thor: Love and Thunder” oraz Czarnej Pantery Czarna Pantera 2.

Nowe filmy akcji w styczniu 2022

Ale niezwykle wciągające filmy akcji 2022 to nie tylko produkcje na bazie komiksów. Wśród najciekawszych kinowych propozycji znajdziesz również filmy o tematyce mafijnej, jak polska produkcja w reżyserii Macieja Kawulskiego „Jak pokochałam gangstera„. Fanów thrillerów psychologicznych na pewno zaciekawi film Ambulans z prawdziwym królem thrillerów – Jakie’em Gyllenhall’em w roli głównej.

Nowe filmy akcji w styczniu 2022 to również komedie – np. komedia akcji „Pies” w reżyserii Reid Carolin i Channing Tatum.

W 2022 roku możemy spodziewać się również prawdziwego powrotu do przeszłości, czyli do parku jurajskiego pełnego krwiożerczych dinozaurów w filmie „Jurassic World: Dominion ” oraz dalszych przygód transformers w fimie „Transformers: Rise of the Beasts”.

Czytaj również: Nowe filmy kinowe marzec 2022

Jakie filmy warto obejrzeć w styczniu 2022r?

Oprócz kolejnego filmu sagi „King’s Man” kinomaniacy będą mogli rozkoszować się nową produkcją na bazie książki Williama Lindsaya GreshamaZaułek koszmarów, która szczególnie przypadnie do gustu fanom filmów grozy oraz Bradley’a Coopera. Nowe filmy akcji w styczniu 2022 to również tematyka szpiegowska, czyli film „355” opowiadający historię grupy kobiet – szpiegów, które jednoczą swoje siły, aby wypełnić pewną bardzo ważną misję.

Polecamy również: Zapowiedzi filmowe luty 2022

Do ciekawych filmów akcji 2022 należy również Zaginione miasto z Sandrą Bullock, ale na tą propozycję będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, tak samo jak na 4 już część przygód John’a Wick’a w filmie „John Wick 4”. Dla fanów wikingów ciekawą pozycją może wydać się również film Wiking opowiadający o księciu wikingów i jego niezwykłej chęci zemsty za zabicie ojca o premierze w kwietniu 2022 roku.

Exit mobile version