Opowiada o losach pisarki, która wraz z modelem z jej okładek wyrusza w trasę promocyjną jej najnowszej książki opowiadającej o zaginionym skarbie. W czasie podróży kobieta zostaje porwana przez milionera, który wierzy, że pisarka jest w stanie doprowadzić go do bogactw opisywanych w jej książkach.

Zaginione miasto Cały Film Gdzie Obejrzeć

Na ratunek niewieście rusza model, pragnący udowodnić, że również w prawdziwym życiu potrafi zachować się jak bohater, którego obrazuje na okładce. Oglądaj Online cały film Zaginione miasto CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Zaginione miasto CDA Full HD Po Polsku
Los stawia przed nią Brunona- na pierwszy rzut oka mężczyznę marzeń. Jak skończy się jej spotkanie z szanowanym terapeutą dla par, którego związki rozpadają się w mgnieniu oka? Pech sprowadzany na partnerki sprawił, że dotychczasowe relacje Brunona nie przetrwały próby.

Szczęścia chodzą parami Cały Film Gdzie Obejrzeć

Czy ich romans okaże się końcem pasma nieszczęść, czy też Malwina podzieli los poprzedniczek? Para musi zawalczyć o siebie nawzajem i liczyć na odrobinę szczęścia.
Przysięgę mają złożyć przed tysięczną publicznością i milionami telewidzów na całym świecie. Jednak gdy Kat na kilka minut przed ślubem odkrywa zdradę partnera, w ostatniej chwili wybiera jako przyszłego męża, zupełnie przypadkową osobę z publiczności.

Wyjdź za mnie Cały Film Gdzie Obejrzeć

Życie Charliego Gilberta ulega radykalne zmianie, gdy wypowiada magiczne "tak". Czy osoby z dwóch różnych światów, mogą naprawdę się pokochać ?

Showing all 3 results