Polska premiera zaplanowana jest na listopad 2022 roku. Chadwick Boseman, który wcielił się w rolę Czarnej Pantery zmarł w 2020 roku.

Czarna Pantera 2 Cały Film Gdzie Obejrzeć

Wytwórnia nie zdecydowała się na ponowne obsadzenie tej roli. Inni aktorzy z pierwszej części pojawią się w Czarnej Panterze 2. Zarys fabularny nadchodzącego filmu nie został jeszcze ogłoszony.
Za pomysłem i widowiskową realizacją stoi m.in. znany ze „Strażników Marzeń” Peter Ramsey. Trzymająca w napięciu i oryginalna historia przyniosły filmowi nagrodę Oscara dla najlepszego filmu animowanego.

Spider-Man: Across the Spider-Verse Cały Film Gdzie Obejrzeć

Nastolatek Miles z Nowego Jorku zostaje ugryziony przez radioaktywnego pająka i w efekcie uzyskuje wyjątkowe zdolności. Niespodziewanie przyjmuje rolę obrońcy świata oraz innych uniwersów. Wraz ze Spider-Manem z innego wymiaru stają do walki z nemezis Kingpinem.
Dwunastoletni Gru, pragnie zostać członkiem elitarnej grupy super łotrów. Jednak już od pierwszej chwili, nie potrafi się z nimi dogadać, przez co rozpoczyna się najstraszniejszych konflikt złoczyńców w historii naszej planety.

Minionki: Wejście Gru Cały Film Gdzie Obejrzeć

Nieporadny Gru jak zawsze może liczyć na pomoc swoich wiernych, zabawnych i wyjątkowo bezmyślnych towarzyszy — Mnionków.
Fabuła oparta jest o serii komiksów superbohatera o takim samym pseudonimie. W rolę tytułową ponownie wciela się Benedict Cumberbatch. Premiera filmu zapowiedziana jest na 6 maja 2022 roku.

Gierek Cały Film Gdzie Obejrzeć

Doktor Strange 2 w chronologii filmów Marvel Studios następuje po Spider-Man: Bez drogi do domu oraz pierwszym sezonie serialu Loki. Dr Stephen Strange rzuca zakazane zaklęcie, które otwiera niezwykle niebezpieczne przejście do innych rzeczywistości.
Świetnie wyszkolony, nieznający uczucia lęku bohater, przeleje morze krwi, aby dopiąć swojego celu. Czy wtedy uda mu się zyskać spokój duszy ?

Wiking The Northman Cały Film Gdzie Obejrzeć

Gwiazdorska obsada, dzikie i piękne plenery oraz historia o waleczności i niezłomności jednego człowieka, osadzona w mrocznych czasach X wieku. W roli Amletha rewelacyjny Alexander Skarsgård.
Światowego formatu gwiazdę kina, mierzącą się z brakiem twórczego spełnienia i bankructwem. Aktor przyjmuje propozycję Javiego, meksykańskiego miliardera. Za występ na jego urodzinach, Cage ma zainkasować milion dolarów. Sytuacja diametralne się zmienia, gdy okazuje się, że ekscentryczny miliarder jest baronem narkotykowym, którego ściga CIA. Nick zwerbowany przez Agencję Wywiadowczą ma im pomóc w schwytaniu Javiego.

Nieznośny ciężar wielkiego talentu Cały Film Gdzie Obejrzeć

Sprawy dodatkowo się komplikują, gdy aktor musi wykonać swoje zadania, a jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo swojej żony i córki, uprowadzonych przez narkotykowego bossa. Obok Nicolasa Cage'a w filmie Nieznośny ciężar wielkiego talentu wystąpili m.in. Pedro Pascal i Neil Patrick Harris.
Niestety coś pokrzyżowało ich plany rabunku i muszą uciekać ambulansem wraz z znajdującymi się w środku zakładnikami. Niestety pojawia się problem, pacjent który znajduje się w karetce potrzebuje pilnej pomocy.

Ambulans Cały Film Gdzie Obejrzeć

Czy braciom uda się uciec i uratować poszkodowanego czy wręcz przeciwnie zostaną schwytani, a pacjent umrze? Policja jest na tropie przestępców, ciekawe czy uda się ich przechytrzyć? Oglądaj Online cały film Ambulans CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Ambulans CDA Full HD Po Polsku
Najszybsza istota we wszechświecie, przepełniony energią, przyjacielski oraz wyjątkowo łatwo wpadający w kłopoty mega szybki Sonic, ponownie musi połączyć siły, ze swoim najlepszym ziemskim przyjacielem Tomem, aby po raz kolejny przeciwstawić się złowrogim zapędom nieobliczalnego mistrza zbrodni doktora Robotnika.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica Cały Film Gdzie Obejrzeć

Opowiada o losach pisarki, która wraz z modelem z jej okładek wyrusza w trasę promocyjną jej najnowszej książki opowiadającej o zaginionym skarbie. W czasie podróży kobieta zostaje porwana przez milionera, który wierzy, że pisarka jest w stanie doprowadzić go do bogactw opisywanych w jej książkach.

Zaginione miasto Cały Film Gdzie Obejrzeć

Na ratunek niewieście rusza model, pragnący udowodnić, że również w prawdziwym życiu potrafi zachować się jak bohater, którego obrazuje na okładce. Oglądaj Online cały film Zaginione miasto CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Zaginione miasto CDA Full HD Po Polsku
Los stawia przed nią Brunona- na pierwszy rzut oka mężczyznę marzeń. Jak skończy się jej spotkanie z szanowanym terapeutą dla par, którego związki rozpadają się w mgnieniu oka? Pech sprowadzany na partnerki sprawił, że dotychczasowe relacje Brunona nie przetrwały próby.

Szczęścia chodzą parami Cały Film Gdzie Obejrzeć

Czy ich romans okaże się końcem pasma nieszczęść, czy też Malwina podzieli los poprzedniczek? Para musi zawalczyć o siebie nawzajem i liczyć na odrobinę szczęścia.
Bezwzględnym Pingwinem oraz tajemniczym Człowiekiem Zagadką. Czy mroczny rycerz będzie mógł liczyć na pomoc pięknej kobiety kot ?

Batman Cały Film Gdzie Obejrzeć

Mając za sojuszników wiernego lokaja Alfreda oraz sprawiedliwego komisarza Gordona, miliarder Bruce Wayne, po raz kolejny chcąc zniweczyć plany przeciwników, będzie musiał pokonać swoje własne demony.
Przez lata, zamknięty w swoim świecie, nie potrafi nawiązać kontaktu z innymi. Prawda wychodzi na jaw, gdy staje się nastolatkiem. Okazuje się, że nie jest chory na autyzm, lecz cierpi na niedosłuch, który jest przyczyną jego odosobnienia.

Sonata Cały Film Gdzie Obejrzeć

Kiedy po raz pierwszy założy aparat słuchowy, zakochuje się w muzyce i otaczających go dźwiękach i postanawia zostać pianistą. Nikt poza nim samym i rodziną nie wierzy, że jego marzenia się spełnią.
Dziewięcioletni Buddy wychowuje się w pogrążonym w wewnętrznym konflikcie Belfaście. W tle wydarzeń przewija się kwestia przynależności Irlandii Północnej do Wielkiej Brytanii. Dla małego chłopca związane z tym sytuację są równie skomplikowane, jak pierwsze zauroczenie szkolną koleżanką.

Belfast Cały Film Gdzie Obejrzeć

Buddy zawsze może liczyć na Dziadka, który dzieli się z nimi swoimi spostrzeżeniami. Jego rodzice jednak myślą o przeprowadzce, z daleka nieustannych walk i zagrożeń.
Zabawna komedia z fenomenalnym Channingem Tatum, który wciela się w postać amerykańskiego żołnierza. Komandos Briggs, aby móc powrócić do czynnej służby, musi przetransportować na pogrzeb zmarłego członka swojej formacji, owczarka niemieckiego Lulu, który służył ze zmarłym.

Pies Dog Cały Film Gdzie Obejrzeć

Niestety Briggs ma ogromnego pecha, gdyż jego pasażerka jest jednym z najbardziej nieobliczalnych psów na świecie.
Szybko odkrywa jednak, że bardziej niż on sam interesuje ją, jego wieloletnia partnerka. Wzajemna fascynacja sobą trójki jakże odmiennych osób przyniesie wiele zaskakujących momentów.

Zakochana Anais Cały Film Gdzie Obejrzeć

To historia ludzi, którzy pozostają ze sobą w przedziwnych relacjach. Ich wzajemne stosunki, perypetie i uczucia przeplatają się nawzajem, tworząc słodko gorzką opowieść.
Potomek legendarnego Franicsa Drake, Nathan wraz z dwójką towarzyszy,  udaje się na poszukiwanie legendarnego El Dorado. Zanim jednak tam dotrą, przeżyją niesamowite przygody, podczas których ich odwaga i spryt będą wystawione na ciężką próbę.

Uncharted Cały Film Gdzie Obejrzeć

Młody odkrywca i jego przyjaciele, będą musieli wykorzystać cały swój intelekt i determinacje, aby odnaleźć złote miasto. Oglądaj Online cały film Uncharted CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Uncharted CDA Full HD Po Polsku
Na luksusowym statku, którym podróżuje nieugięty śledczy, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Każdy z pasażerów miał motyw, żeby pozbawić ofiarę życia.

Śmierć na Nilu Cały Film Gdzie Obejrzeć

Gorzkie intrygi, przedziwne zbiegi okoliczności oraz wzajemna niechęć płynących ze sobą nowobogackich podróżnych, to elementy, z którymi zmierzy się detektyw Poirot. Czy pomimo trudności, rozwikła jedną z najtrudniejszych zagadek w sowiej karierze ?
Przysięgę mają złożyć przed tysięczną publicznością i milionami telewidzów na całym świecie. Jednak gdy Kat na kilka minut przed ślubem odkrywa zdradę partnera, w ostatniej chwili wybiera jako przyszłego męża, zupełnie przypadkową osobę z publiczności.

Wyjdź za mnie Cały Film Gdzie Obejrzeć

Życie Charliego Gilberta ulega radykalne zmianie, gdy wypowiada magiczne "tak". Czy osoby z dwóch różnych światów, mogą naprawdę się pokochać ?
Featured
Olga jest silnym prokuratorem oraz zdeklarowaną feministką. Z kolei Nora odnosi sukcesy w zawodzie fotografa, ale jej życie miłosne pozostaje w rozsypce.

Miłość, seks & pandemia Cały Film Gdzie Obejrzeć

Za sprawą pandemii życie tych trzech przyjaciółek zostaje wywrócone do góry nogami. Każda z nich odkryje, że miłość w czasie lockdownu ma o wiele więcej twarzy niż pięćdziesiąt. Oglądaj Online cały film Miłość, seks & pandemia CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Miłość, seks & pandemia CDA Full HD Po Polsku
Król Internetu to dramat opowiadający historię Frankie, która jest barmanką o interesujących poglądach. Jej cięty język i opinie uderzają w władze i styl życia ludzi.

Król internetu Cały Film Gdzie Obejrzeć

Swoimi opiniami zaczyna zdobywać posłuch w Internecie, a później, jak to w takich historiach bywa, sama zostaje wciągnięta przez system. Jak potoczą się dalsze losy Frankie i jej przyjaciół? Pieniądze, wpływy i smutne wnioski na temat ludzkiego społeczeństwa. Oglądaj Online cały film Król internetu CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Król internetu CDA Full HD Po Polsku
Opowiada historię Stana Charlise, który wraz z zaprzyjaźnionym małżeństwem: prorokinią i telepatą oszukuje elitę Nowego Jorku, aby zdobyć bogactwo. Wszystko się komplikuje, gdy na drodze staje mu pewna kobieta. Jak daleko posunie się Stan? Gdzie jest granica jego możliwości?

Zaułek koszmarów Cały Film Gdzie Obejrzeć

W głównych rolach występują m.in. takie gwiazdy jak Cate Blanchett oraz Bradley Cooper. A wszystko w reżyserii słynnego Guillermo del Toro. Oglądaj Online cały film Zaułek koszmarów CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Zaułek koszmarów CDA Full HD Po Polsku
Odbiorcy poznają pełen życiorys Edwarda Gierka (w jego postać wcieli się Misiek Koterski) za czasów sprawowania funkcji I sekretarza KC PZPR aż do momentu jego internowania.

Gierek Cały Film Gdzie Obejrzeć

Akcja filmu reżyserowanego przez Michała Węgrzyna ma miejsce w latach 70. XX wieku oraz na początku lat 80. To szansa na poznanie prawdziwej historii Edwarda Gierka oraz jego zwyczajów, przyjaźni i codziennego życia.   Oglądaj Online cały film Gierek CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Gierek CDA Full HD Po Polsku

Showing 1–24 of 132 results