Świetnie wyszkolony, nieznający uczucia lęku bohater, przeleje morze krwi, aby dopiąć swojego celu. Czy wtedy uda mu się zyskać spokój duszy ?

Wiking The Northman Cały Film Gdzie Obejrzeć

Gwiazdorska obsada, dzikie i piękne plenery oraz historia o waleczności i niezłomności jednego człowieka, osadzona w mrocznych czasach X wieku. W roli Amletha rewelacyjny Alexander Skarsgård.
Niestety coś pokrzyżowało ich plany rabunku i muszą uciekać ambulansem wraz z znajdującymi się w środku zakładnikami. Niestety pojawia się problem, pacjent który znajduje się w karetce potrzebuje pilnej pomocy.

Ambulans Cały Film Gdzie Obejrzeć

Czy braciom uda się uciec i uratować poszkodowanego czy wręcz przeciwnie zostaną schwytani, a pacjent umrze? Policja jest na tropie przestępców, ciekawe czy uda się ich przechytrzyć? Oglądaj Online cały film Ambulans CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Ambulans CDA Full HD Po Polsku
Przez lata, zamknięty w swoim świecie, nie potrafi nawiązać kontaktu z innymi. Prawda wychodzi na jaw, gdy staje się nastolatkiem. Okazuje się, że nie jest chory na autyzm, lecz cierpi na niedosłuch, który jest przyczyną jego odosobnienia.

Sonata Cały Film Gdzie Obejrzeć

Kiedy po raz pierwszy założy aparat słuchowy, zakochuje się w muzyce i otaczających go dźwiękach i postanawia zostać pianistą. Nikt poza nim samym i rodziną nie wierzy, że jego marzenia się spełnią.
Dziewięcioletni Buddy wychowuje się w pogrążonym w wewnętrznym konflikcie Belfaście. W tle wydarzeń przewija się kwestia przynależności Irlandii Północnej do Wielkiej Brytanii. Dla małego chłopca związane z tym sytuację są równie skomplikowane, jak pierwsze zauroczenie szkolną koleżanką.

Belfast Cały Film Gdzie Obejrzeć

Buddy zawsze może liczyć na Dziadka, który dzieli się z nimi swoimi spostrzeżeniami. Jego rodzice jednak myślą o przeprowadzce, z daleka nieustannych walk i zagrożeń.
Król Internetu to dramat opowiadający historię Frankie, która jest barmanką o interesujących poglądach. Jej cięty język i opinie uderzają w władze i styl życia ludzi.

Król internetu Cały Film Gdzie Obejrzeć

Swoimi opiniami zaczyna zdobywać posłuch w Internecie, a później, jak to w takich historiach bywa, sama zostaje wciągnięta przez system. Jak potoczą się dalsze losy Frankie i jej przyjaciół? Pieniądze, wpływy i smutne wnioski na temat ludzkiego społeczeństwa. Oglądaj Online cały film Król internetu CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Król internetu CDA Full HD Po Polsku
Opowiada historię Stana Charlise, który wraz z zaprzyjaźnionym małżeństwem: prorokinią i telepatą oszukuje elitę Nowego Jorku, aby zdobyć bogactwo. Wszystko się komplikuje, gdy na drodze staje mu pewna kobieta. Jak daleko posunie się Stan? Gdzie jest granica jego możliwości?

Zaułek koszmarów Cały Film Gdzie Obejrzeć

W głównych rolach występują m.in. takie gwiazdy jak Cate Blanchett oraz Bradley Cooper. A wszystko w reżyserii słynnego Guillermo del Toro. Oglądaj Online cały film Zaułek koszmarów CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Zaułek koszmarów CDA Full HD Po Polsku
W żadnym z miejsc nie zatrzymuje się jednak na dłużej i bardzo dba o to, aby jego tożsamość pozostała tajemnicą. Dba o to, aby nigdzie nie pozostawić śladów po swojej obecności. Wszystko zmienia się jednak wtedy, gdy w jednym z kasyn trafia na syna swojego dawnego kolegi- Cirka.

Hazardzista Cały Film Gdzie Obejrzeć

Chłopak doskonale zna nie tylko jego tożsamość, ale również mroczną przeszłość. Spotkanie to zmusza Williama do podjęcia ryzykownej akcji. Oglądaj Online cały film Hazardzista CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Hazardzista CDA Full HD Po Polsku
Zrealizowany w czarno białej kolorystce film C’mon C’mon, opowiada historię nowojorskiego reportera, który wyrusza w podróż po Stanach Zjednoczonych, aby porozmawiać z dziećmi i młodzieżą o ich marzeniach, planach i problemach życia codziennego.

Cmon Cmon Cały Film Gdzie Obejrzeć

W trakcie wędrówki odwiedza on swoją siostrę, z którą nie miał kontaktu od wielu lat. Potrzebująca wsparcia kobieta, powierza mu pod opiekę swojego dziewięcioletniego synka, który razem z nim wyrusza w dalszą trasę. Oglądaj Online cały film Cmon Cmon CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Cmon Cmon CDA Full HD Po Polsku
Bohaterka Alexia, na skutek wypadku samochodowego w dzieciństwie, żyję z tytanową płytą przytwierdzoną do skóry głowy. Ten metaliczny element wpływa na szczególny rodzaj relacji w jaką wchodzi z samochodami.

Titane Cały Film Gdzie Obejrzeć

Alexia po dokonaniu kilku morderstw musi ukrywać się przed policją. Dlatego przy pierwszej możliwej okazji przybiera nową tożsamość, przymuszając swoje ciało do brutalnej transformacji.
Nie był to sukces policji - zginęło wówczas dwóch antyterrorystów, a 16 zostało rannych. Twórcy filmu szukali odpowiedzi na pytanie o porażkę. Co zdarzyło się, dlaczego wybuchła bomba i jak można było uniknąć tej sytuacji. Przed kamerą wypowiadali się koledzy zabitych policjantów, ich matki.

Magdalenka Cały Film Gdzie Obejrzeć

Nie była to zwyczajna akcja, wyglądała raczej na regularną bitwę. Film nie dał odpowiedzi na zadawane pytania, ale był próbą analizy sytuacji.
Osadzona w tych barwnych realiach, historia nastoletniej miłości Alany i Gary’ego, którzy żyją w Los Angeles. Miasto aniołów kusi swym urokiem i sprawia, że wszystko staje się możliwe.

Licorice Pizza Cały Film Gdzie Obejrzeć

Tłem wydarzeń są hollywoodzkie super produkcje, które w tamtym okresie powstały w Fabryce Snów. Całość okraszona jest sentymentalnym klimatem minionej epoki z doskonałą muzyką i kostiumami. Oglądaj Online cały film Licorice Pizza CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Licorice Pizza CDA Full HD Po Polsku
Jego ojciec - Alek przed laty podjął decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, aby tam zarobić na utrzymanie rodziny. Po długim czasie rozłąki Alek wraca do domu. Przywozi ze sobą prezenty dla syna, który jest bardzo zadowolony z powrotu ojca.

Powrót do tamtych dni Cały Film Gdzie Obejrzeć

Niestety bardzo szybko okazuje się, że Alek zmaga się z nałogiem. Rodzina Malinowskich powoli się rozpada, a Tomek nie chce stracić ojca, którego dopiero co odzyskał. Jednak czy Alek jest nadal tą samą osobą? Oglądaj Online cały film Powrót do tamtych dni CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Powrót do tamtych dni CDA Full HD Po Polsku
Historia najlepszych tenisistek świata sióstr Sereny i Venus Williams raz ich ojca Richarda Williamsa, w którego brawurowo wciela się fenomenalny Will Smith.

King Richard: Zwycięska rodzina Cały Film Gdzie Obejrzeć

To historia kochającego ojca, który sam wychowując się w nieprzychylnym środowisku, mocno wierzy w swoje córki i robi wszystko, aby wspięły się na sam szczyt tenisowego świata. Cała rodzina robi to na przekór opinii innych ludzi. Oglądaj Online cały film Gierek CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Gierek CDA Full HD Po Polsku
Al Pacino stworzył jedną z lepszych ról swojego życia. Patricia Reggiani, była żona Maurizia Gucciego, to postać tragiczna. Pełna pychy, żądzy władzy i ambicji, decyduje się zlecić morderstwo byłego małżonka. Nie cofnie się przed niczym, aby zemścić się na byłym partnerze. Ambitna była sekretarka ponosi jednak karę za swoje czyny.

Dom Gucci Cały Film Gdzie Obejrzeć

Lady Gaga doskonale wcieliła się w tę niebanalną postać, tworząc ognistą Włoszkę z krwi i kości. Film ze wszech miar zasługuje na obejrzenie. Jest to studium wzrostu rodzinnej firmy oraz jej upadku i przejęcia przez międzynarodowy koncern. Oglądaj Online cały film Dom Gucci CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Dom Gucci CDA Full HD Po Polsku
Żyła w przekonaniu, że nie dla niej jest proste, zwyczajne życie. Jej największym marzeniem było dostać się do wielkiego świata i stać się „kimś”. Kiedy zyskała taką możliwość, nie zastanawiała się długo i tak trafiła do Dubaju, gdzie rozpoczęła karierę jako dama do towarzystwa.

Dziewczyny z Dubaju Cały Film Gdzie Obejrzeć

Z biegiem czasu sama stała się osobą werbującą nowe panie, które miały pojawiać się u boku arabskich szejków. Do Emi zaczęły dołączać gwiazdy polskiego show-biznesu. Jednak jak się później okazało, świat przepełniony bogactwem i władzą rządzi się własnymi prawami. Oglądaj Online cały film Dziewczyny z Dubaju  CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Dziewczyny z Dubaju CDA Full HD Po Polsku
Każda inna, każda mająca związek z życiem ważnego współtwórcy tytułowego kuriera francuskiego. Wszystkie razem tworzą swoisty nekrolog zmarłego bohatera, który zostaje w owych historiach przedstawiony przez swoich redakcyjnych kolegów.

Kurier Francuski z Liberty Cały Film Gdzie Obejrzeć

Fikcyjny obraz reżysera Wesa Andersona, z doborową obsadą, to filmowy ukłon w stronę prasy pisanej i jej przedstawicieli. Oglądaj Online cały film Kurier Francuski z Liberty CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Kurier Francuski z Liberty CDA Full HD Po Polsku
Daje mu ultimatum. Albo wstąpi do grupy kibiców klubu Lech Poznań, albo jego brat, który jest dowódcą kiboli, trafi do więzienia. Dawid decyduje się na pomoc policji, chcąc uchronić swoją rodzinę przed nieustannie zbliżającą się katastrofą.

Furioza Cały Film Gdzie Obejrzeć

Zadanie nie jest łatwe, ponieważ Dawid ciągle jest wystawiany na próby przez podejrzliwego kolegę Goldena. Pewnego dnia Dawid dostrzega, że świat, do którego ponownie wkroczył, staje się mu bliższy, niż się tego spodziewał.
Sprawa Grzegorza Przemyka". Film przenosi nas do Polski lat 80., opanowanej stanem wojennym. W wyniku represji tytułowy bohater trafia do więzienia i w efekcie umiera. Film opowiada o próbach tuszowania śladów przez komunistyczne władze oraz zrzucaniu odpowiedzialności na pracowników pogotowia.

Żeby nie było śladów Cały Film Gdzie Obejrzeć

Wydarzenia powodują ogromny protest polaków. Co zmusza władze do podjęcia próby dyskredytacji świadków zdarzenia. Operacja jest nadzorowana przez Czesława Kiszczaka z ministerstwa spraw wewnętrznych. Całość pokazuje sposób działania i obłudę władz polski z tamtego okresu. Oglądaj Online cały film Żeby nie było śladów CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Żeby nie było śladów CDA Full HD Po Polsku
Spór wybucha pomiędzy dwoma samotnymi i zamożnymi braćmi, a jego początkiem jest ślub jednego z nich z wdową Mary. Drugi z braci nie potrafi ukryć zazdrości, a złe emocje potęguje wspólne zamieszkanie bohaterów. Film zachwyca niezwykłymi widokami i szczegółowym przedstawieniem psychologii bohaterów oraz ich motywacji.

Psie pazury Cały Film Gdzie Obejrzeć

W całości obrazu kipi brutalną męskością, ale momentami zaskakuje także uczuciowa strona bohaterów. Film został nagrodzony trzema Złotymi Globami oraz ponad dwudziestoma innymi nagrodami filmowymi. Oglądaj Online cały film Psie pazury CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Psie pazury CDA Full HD Po Polsku
Film zdobył też kilka innych nagród. Film opowiada historię Freda Hamptona, szefa Partii Czarnych Panter w Illinois. Został on zdradzony przez informatora FBI WIlliama O'Neala. Niesamowita, oparta na faktach historia.

Judasz i Czarny Mesjasz Cały Film Gdzie Obejrzeć

W filmie gra Martin Sheen, znana hollywoodzka gwiazda. Doskonałe kino, nie ma w nim typowo gwiazdorskiej obsady. Jeden z lepszych filmów kinowych ostatnich lat. Oglądaj Online cały film Judasz i Czarny Mesjasz CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Judasz i Czarny Mesjasz CDA Full HD Po Polsku
Mickey Kelley, które gra genialny Sean Patrick Flanery, jest bohaterem wojennym, a do tego jednym z pierwszych Amerykanów, któremu udało się zdobyć czarny pas w jiu-jitsu brazylijskim.

Urodzony mistrz Cały Film Gdzie Obejrzeć

Z czasem poznaje przepiękną Laylę. W jej roli Katrina Bowdem. Dla kobiety swojego życia podejmuje decyzję o porzuceniu niebezpiecznych sportów walki. Czy mu się to uda? Na pewno przeszłość nie pozwala mu o siebie zapomnieć. Oglądaj Online cały film Urodzony mistrz  CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Urodzony mistrz  CDA Full HD Po Polsku
Metoda ta polega na byciu pod ciągłym wpływem, określonej dawki alkoholu. Codziennie, w każdym miejscu, również w pracy.

Na rauszu Cały Film Gdzie Obejrzeć

Uczestniczy na początku niezwykle pozytywnie nastawiani do eksperymentu, po pewnym czasie zdają sobie sprawę, z jakimi wiąże się on konsekwencjami. Czy porządni pedagogowie podołają ciągłemu byciu na tytułowy rauszu ? Oglądaj Online cały film Na rauszu CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Na rauszu CDA Full HD Po Polsku
W ciągu kilku chwil jego życie zmieniło się w koszmar. W więzieniu padł ofiarą wielu pobić, gróźb i upokorzeń. Współwięźniowie obrali sobie Tomasza Komendę za cel, a strażnicy odwracali oczy, dając nieme pozwolenie na przemoc.

25 lat niewinności Sprawa Tomka Komendy Cały Film Gdzie Obejrzeć

Dopiero po 18 latach prokuratura wraz z policją ponownie otworzyła akta sprawy. Jak się okazało, wyrok, który zapadł, nigdy zapaść nie powinien. Natomiast prawdziwy morderca i gwałciciel najprawdopodobniej nadal cieszy się wolnością. Oglądaj Online cały film 25 lat niewinności Sprawa Tomka Komendy  CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film 25 lat niewinności Sprawa Tomka Komendy CDA Full HD Po Polsku

Showing 1–24 of 32 results