Recenzja filmu – Miłość, seks & pandemia (2022)

Do kina w całej Polsce wchodzi film pod tytułem „Miłość, seks & pandemia”. Jest to najnowszy film Patryka Vegi. W filmie tym jedną z ról głównych zagrała Małgorzata Rozenek-Majdan, która debiutuje tym samym na ekranie. Dystrybutor zapewnia, że nie zabraknie naprawdę mocnych scen.

Czy pamiętacie, jak Małgorzata Rozenek-Majdan chwaliła się, że wystąpi u Patryka Vegi? Od tego momentu już minął rok. Dla osób, które czekały niecierpliwie na dalsze wieści o debiucie aktorskim mamy naprawdę dobrą wiadomość. Najnowsza produkcja Patryka Vegi ujrzy już niedługo światło dzienne.

Recenzja Filmu Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4

Nie jest wcale tajemnicą, że Patryk Vega ma wśród aktorów polskich stałe grono ulubieńców, których zatrudnia często w swoich głośnych kolejnych produkcjach. Jednak tym razem twórca nie postawił na gwiazdę doświadczoną pokroju Katarzyny Warnke, czy też Agnieszki Dygant. Jedną z ról głównym w swoim filmie zdecydował się powierzyć osobie, która nie miała jeszcze do tej pory okazji, aby się opisać swoimi aktorskimi umiejętnościami. Mowa o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Gwiazda stacji TVN wciela się w filmie tym w Norę.

Sprawdź gdzie oglądać Cały Film Miłość, seks & pandemia

Kto jeszcze wystąpił w tym filmie poza żoną Radosława Majdana? W filmie tym będziemy mgli podziwiać Annę Muchę, Zofię Zaborowską, Dawida Czupryńskiego, Sebastiana Delę, Tomasza Dedeka, Wojciecha Sikorę oraz Adriana Kłosa.

Czytaj więcej: Top 10 Filmów Akcji w roku 2021

Zwiastun reżyserski nowego filmu reżysera Patrycka Vegi do sieci trafił 31 grudnia 2020 roku. Tak naprawdę wywołał on z marszu naprawdę spore poruszenie pośród internautów. Nie można ukryć, że bardzo dużą rolę odegrała tutaj Małgorzata Rozenek-Majdan. Początkująca aktorka zgodziła się w filmie wystąpić w naprawdę bardzo odważnych erotycznych scenach. Z tego właśnie powodu na trailer filmu zostały nałożone pewne ograniczenia wiekowe. Pomimo to, do tej pory wyświetlano go blisko 700 tysięcy razy w serwisie YouTube.

Czytaj Recenzje Filmu Miłość, seks & pandemia

Po trwającej już niemal rok ciszy na temat tego jakże wyczekiwanego projektu poznaliśmy w końcu jakieś konkrety. Film pod tytułem „Miłość, seks & pandemia” wyświetlany będzie w kinach w całej Polsce już od 4 lutego bieżącego roku. Film ten nieco później będziemy mogli najprawdopodobniej obejrzeć na platformach VOD.

Sprawdź więcej: Recenzja Filmu Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4 

Film zapowiada się naprawdę ciekawie. Wiemy doskonale, że Patryk Vega potrafi nas zaskoczyć. Rzeczywiście tak jest. Do tego dochodzą ciekawi aktorzy, którzy również potrafią być kontrowersyjni. W tym filmie na pewno największym zaskoczeniem będzie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Film Miłość, seks & pandemia materiał prasowy | Grafika Youtube

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *