Fabuła oparta jest o serii komiksów superbohatera o takim samym pseudonimie. W rolę tytułową ponownie wciela się Benedict Cumberbatch. Premiera filmu zapowiedziana jest na 6 maja 2022 roku.

Gierek Cały Film Gdzie Obejrzeć

Doktor Strange 2 w chronologii filmów Marvel Studios następuje po Spider-Man: Bez drogi do domu oraz pierwszym sezonie serialu Loki. Dr Stephen Strange rzuca zakazane zaklęcie, które otwiera niezwykle niebezpieczne przejście do innych rzeczywistości.
Organizacja Dziesięciu Pierścieni od wieków zmienia losy świata, według własnych upodobań, siejąc zamęt i spustoszenie. Za sprawą niezwykłej mocy, tytułowych pierścieni.

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni Cały Film Gdzie Obejrzeć

Do nierównej walki z nimi staje bohaterski Shang-Chi, który będzie musiał pokonać nie tylko, niezwyciężonego od stuleci przywódcę grupy, ale także zmierzyć się z samym sobą oraz swoją zagmatwaną przeszłością. Oglądaj Online cały film Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni CDA Full HD Po Polsku
Wojownicy Lorda Raidena, reprezentujący królestwo Ziemi, muszą przeciwstawić się mrocznym siła złowrogiego Imperatora, który przewodzi niepokonany Shang Tsung i niezwyciężona grupa, jego zabójczych pomagierów.

Mortal Kombat Cały Film Gdzie Obejrzeć

Do drużyny obrońców Ziemi dołącza mistrz ulicznych walk Cole Young. Czy razem z towarzyszami ochroni Ziemię przed zapędami niezwyciężonego Czarnoksiężnika ? Oglądaj Online cały film Mortal Kombat CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Mortal Kombat CDA Full HD Po Polsku
Kolejna rewelacyjna animacja ze studia Sony Pictures Animation. Nastoletni Din, marzy o odnalezieniu swojej przyjaciółki z czasów dzieciństwa Liny. Poznaje cynicznego smoka Longa, który potrafi spełniać życzenia.

Smok życzeń Cały Film Gdzie Obejrzeć

Obaj wyruszają w magiczną podróż do Szanghaju, aby zrealizować cel nastolatka. Wspólna wyprawa przynosi wiele niespodzianek, niebezpieczeństw i niespodziewanych zwrotów akcji. Oglądaj Online cały film Smok życzeń CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Smok życzeń CDA Full HD Po Polsku

Showing all 4 results