Dwunastoletni Gru, pragnie zostać członkiem elitarnej grupy super łotrów. Jednak już od pierwszej chwili, nie potrafi się z nimi dogadać, przez co rozpoczyna się najstraszniejszych konflikt złoczyńców w historii naszej planety.

Minionki: Wejście Gru Cały Film Gdzie Obejrzeć

Nieporadny Gru jak zawsze może liczyć na pomoc swoich wiernych, zabawnych i wyjątkowo bezmyślnych towarzyszy — Mnionków.
Fabuła oparta jest o serii komiksów superbohatera o takim samym pseudonimie. W rolę tytułową ponownie wciela się Benedict Cumberbatch. Premiera filmu zapowiedziana jest na 6 maja 2022 roku.

Gierek Cały Film Gdzie Obejrzeć

Doktor Strange 2 w chronologii filmów Marvel Studios następuje po Spider-Man: Bez drogi do domu oraz pierwszym sezonie serialu Loki. Dr Stephen Strange rzuca zakazane zaklęcie, które otwiera niezwykle niebezpieczne przejście do innych rzeczywistości.
Najszybsza istota we wszechświecie, przepełniony energią, przyjacielski oraz wyjątkowo łatwo wpadający w kłopoty mega szybki Sonic, ponownie musi połączyć siły, ze swoim najlepszym ziemskim przyjacielem Tomem, aby po raz kolejny przeciwstawić się złowrogim zapędom nieobliczalnego mistrza zbrodni doktora Robotnika.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica Cały Film Gdzie Obejrzeć

Potomek legendarnego Franicsa Drake, Nathan wraz z dwójką towarzyszy,  udaje się na poszukiwanie legendarnego El Dorado. Zanim jednak tam dotrą, przeżyją niesamowite przygody, podczas których ich odwaga i spryt będą wystawione na ciężką próbę.

Uncharted Cały Film Gdzie Obejrzeć

Młody odkrywca i jego przyjaciele, będą musieli wykorzystać cały swój intelekt i determinacje, aby odnaleźć złote miasto. Oglądaj Online cały film Uncharted CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Uncharted CDA Full HD Po Polsku

Showing all 4 results