Recenzja filmu – Moonfall (2022)

W Internecie wylądował już zwiastun kosmiczny nowego widowiska „Moonfall” od Rolanda Emmericha. Twórca filmu „Dzień Niepodległości” wraca do tematyki najbardziej lubianej przez siebie. Okazuje się, że wszystko to, co wiedzieliśmy dotychczas o księżycu, okazać się może jednym wielkim kłamstwem. Roland Emmerich powrócił z nowym filmem z gatunku science-fiction o tytule, który dużo mówi „Moonfall”. Studio Lionsgate, które nas nigdy nie zawodzi, podzieliło się właśnie pierwszym zwiastunem tegoż widowiska.

Recenzja Filmu Moonfall

Roland Emmerich daj się poznać szerszej publiczności dzięki swoim katastroficznym filmom jak „Dzień Niepodległości”, „2012”, czy też „Pojutrze”. W swoim wczesnym etapie reżyserskiej kariery wyreżyserował także fantastycznonaukowy thriller pod tytułem „Księżyc 44”. W filmie tym możemy podziwiać w roli głównej Micheal Pena. Po wielu latach znów powraca do lunarnej tematyki. W firmie pod tytułem „Moonfall” zgodnie ze swoim tytułem, Księżyc „wypada” bezpośrednio z orbity i w tempie nam zastraszającym zmierza ku naszej planecie.

Sprawdź gdzie oglądać Moonfall

Wszyscy mieszkańcy Ziemi są zagrożeni globalną katastrofą. Pracownica NASA, w której rolę wciela się genialna Halle Berry jest przekonana, że znalazła świetny sposób na zbawienie ludzkości.

Sprawdź również: Ranking najlepszych filmów z 2021 roku 

Wszystkie osoby, które są zaangażowane w tę ratowniczą akcję jednak czeka nie lada niespodzianka. Okazuje się, że w rzeczywistości Księżyc nie jest tym, czym się nam wydaje.

Już na samym wstępie zwiastuna głos z tak zwanego voice-overu informuje nas, że wszystko, co do tej pory wiedzieliśmy o lądowaniu na Księżycu, było bardzo dużym kłamstwem. Ponoć w roku 1969 uknuto spisek.

Czytaj również: Top 10 Filmów dostępnych na Prime Video

Spisek ten trzymany był w bardzo dużej tajemnicy i to blisko przez pół wieku. Kiedy ten sekret zostanie ujawniony? Stanie się to już niebawem, bo 4 lutego bieżącego roku. Właśnie w ten dzień film „Moonfall” zadebiutuje na ekranach kin, między innymi w naszym kraju.

Czytaj Recenzje Moonfall

Kogo będziemy mieli przyjemność podziwiać w tym filmie? Poza wspomnianą już i uwielbianą przez wszystkich Halle Berry, występują Michael Pena, Patrick Wlson, Wenwen Yu, John Bradley, Donald Sutherland, Ava Weiss, Carolina Bartczak, Adam LeBlanc oraz Eme Ikwuakor. Jak widać na powyższym, obsada filmu jest naprawdę zacna i robi niemałe wrażenie. Już nie możemy się doczekać, kiedy udamy się na ten film do kina. Na całe szczęście premiera już niedługo.

Moonfall materiał prasowy | Grafika Youtube

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *