Top 10 Filmów dostępnych na Prime Video

Nie ma przyjemniejszej wizji wieczoru, jak seans swoich ulubionych filmów lub nowości, których długo nie mogłeś się doczekać. Platforma, która pomoże Ci w tym relaksie, to Prime Video.

Czym jest Prime Video?

To platforma, która umożliwia dostęp do produkcji kinowych i telewizyjnych. Wykupując dostęp, możesz śledzić swoje ulubione seriale i filmy. Aby założyć konto na Prime Video, musisz najpierw rozpocząć  30-dniowy okres próbny. Aby skorzystać zarówno z próbnego pakietu, jak i dostępu, należy podać imię i nazwisko oraz dane karty. Po upływie okresu próbnego możesz anulować subskrypcję lub ją przedłużyć, wybierając czy chcesz skorzystać z planu opłat rocznego, czy miesięcznego.

Czytaj również: Ranking najlepszych filmów z 2021 roku

Jeśli zastanawiasz się, co możesz ciekawego zobaczyć na platformie Prime Video, przygotowaliśmy dla Ciebie 10 najlepszych propozycji filmów, według rankingu . Sprawdź, jakie produkcje możesz spotkać na tej platformie!

Top 10 filmów Prime Video:

Piękna historia niepełnosprawnego chłopca, który jest nadzwyczaj inteligentny. Pewnego dnia staje się miliarderem i sławnym biznesmenem. Jednak nie na pieniądzach zależy mu najbardziej. To opowieść o szukaniu miłości i przyjaźni.

Porywająca opowieść o tym, jak znudzeni życiem mężczyźni postanawiają założyć klub, by co tydzień szukać odrobiny szaleństwa i adrenaliny. Podziemny krąg szybko zyskuje sławę, a organizowane w nim walki coraz szybciej przeradzają się w niebezpieczne rozgrywki, które wymykają się spod kontroli.

Historia Johna Nasha, który pragnie stać się sławnym i cenionym naukowcem. Musi zmierzyć się z okrutnym systemem, a nie pomaga mu w tym jego duma i upór. Nash za wszelką cenę, chcę znaleźć złoty środek, który pomoże mu zdobyć nie tylko pieniądze i sławę, ale również uznanie innych.

Opowieść o nowojorskiej mafii, trudnym dorastaniu, ale przede wszystkim prawdziwej. Gdy były gangster powraca na Manhattan, przekonuje się, iż minęło wiele lat, niewiele się zmieniło. A walka o pozycję może być trudniejsza, niż zwykle.

Film opowiadający o losach Generała Maximusa, który pewnego dnia, gdy wszystko utracił, musi stanąć na wielkiej arenie i zawalczyć jako niewolnik o życie. Tym bardziej że Maximsuowi oprócz woli przeżycia, zależy jeszcze na pomszczeniu swojej rodziny.

Wzruszająca i pełna napięcia historia wojny, o tym jak kapitan Miller dostaje zadanie, aby przeprowadzić swój oddział za linię wroga. Ich celem jest uratowanie szeregowca Jamesa Ryana. Im dłużej trwa wyprawa, tym częściej żołnierze biorący w niej udział, zaczynają się zastanawiać, dlaczego tak ryzykuję życie dla jednego człowieka?

Film przedstawiający napad na opancerzoną furgonetkę. Trzech złodziei to profesjonaliści, którzy zrobią wszystko, żeby ociągnąć swój cel. Jeden z nich jednak daje się ponieść emocją i zabija trzech strażników. W pościg za bandytami rusza Vincent Hanna, zawzięty policjant, który od lat walczy o spokój na ulicach Los Angeles.

Film przenosi nas do czasów okupowanej Francji, gdzie trwa wojna o władzę i godność. Aldo Raine, przywódca armii, których celem jest zemsta na nazistach, opracuję plan jak zgładzić okupantów.

Opowieść o pewnym Amerykaninie, który zmęczony swoimi niepowodzeniami, zostaje oddelegowany do Meksyku, gdzie musi zająć się ochroną córki bogatego biznesmena. Jest to ogromne wyzwanie, ponieważ mężczyzna nie należy do osób, które lubią współpracować z dziećmi.

  • Złap mnie, jeśli potrafisz (2002)

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, przedstawiająca Franka Abagnale’a, najmłodszego złodzieja, który w przeciągu pięciu lat poprzez oszustwa bankowe i linii lotniczych, zarobił ponad 2,5 mln dolarów.

Sprawdź więcej: Nowe filmy kinowe styczeń 2022

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *