Top 10 Filmów Akcji w roku 2021

Każdy z nas lubi nieco zrelaksować się przed telewizorem. Jednak nie lubimy oglądać w kółko tego samego, co najczęściej oferuje nam tradycyjna telewizja. Na całe szczęście w obecnych czasach mamy szeroki wybór platform video. Jedną z nich jest Prime Video.

Czym jest Prime Video?

Prime Video to platforma, która umożliwia nam dostęp do produkcji nie tylko telewizyjnych, ale także kinowych. Wykupując dostęp, możemy śledzić swoje ulubione filmy oraz także seriale. Na pewno nie ma tutaj miejsca na nudę. Na platformie są umieszczone same ciekawe tytuły, które zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagającym fanom kina.

Jak założyć konto na Prime Video?

Aby móc się w pełni cieszyć zawartością platformy Prime Video, musimy posiadać konto. Jeśli korzystamy z nowoczesnego i inteligentnego telewizora, telefonu, tabletu lub konsoli do gier, musimy odwiedzić sklep z aplikacjami, który znajduje się na interfejsie. Pobieramy aplikację Prime Video, a następnie ją uruchamiamy. Jeśli korzystamy z innego urządzenia niż wymienione powyżej, powinniśmy odwiedzić stronę internetową www.primevideo.com

Najlepsze Filmy akcji w roku 2021

Sprawdź teraz: Top 10 Filmów dostępnych na Prime Video

Jeśli już posiadamy konto Amazon, ponieważ coś już wcześniej kupowaliśmy w tym sklepie, posiadamy urządzenie z Fire OS, czy też korzystamy z czytnika Kindle, to wystarczy, że podamy login oraz hasło do tego konta. Jeśli nie, to będziemy poproszeni o podanie swojego aktualnego adresu e-mailowego, wymyślenie nazwy konta oraz hasła. Konieczne będzie także podanie naszej karty kredytowej lub płatniczej. Jeśli zamierzamy jedynie korzystać z okresu próbnego, to bez żadnych obaw, dopóki zdecydujemy się na rezygnacją z usługi przed trzydziestodniowym okresem testowym, absolutnie żadna opłata z naszej karty nie zostanie pobrana.

Czytaj również: Filmy akcji styczeń 2022 – Premiery filmowe

Top 10 Filmów Akcji w roku 2021

  1.  „Spider-Man – bez drogi do domu” – gdy cały świat dowiaduje się, że pod maską głównego bogatera Spider Mana skrywa się Peter Parker, to superbohater postanawia się zwrócić o pomoc do niejakiego Doktora Strange’a.
  2. Furioza” – jest to opowieść o oddaniu, pasji, zemście i poczuciu sprawiedliwości. Jest to siła napędowa wielu czynów. Jest to kino sensacyjne, które nie jest przedstawione w sposób odrealniony. W filmie jest przedstawionych wiele konfliktów wewnętrznych bohaterów. 
  3. Nikt” – przechodzień to świadek, który widział jak grupa mężczyzn atakuje kobietę. Decyduje się podjąć interwencję. Staje się tym samym celem bossa narkotykowego. 
  4. Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni” – Shang-Chi musi się zmierzyć z przeszłością po tym, jak wciągnięty zostaje w sieć bardzo tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni. 
  5. Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” – jest to komedia akcji, która została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego. Był to legendarny celebryta półświata, który to ośmieszył władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. 
  6. Jeden gniewny człowiek„- H. pracuje dla firmy, która zajmuje się organizacją konwojów. Odpowiada za transport milionów dolarów tygodniowo po Los Angeles. 
  7. „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” – Bruce Wayne chce mieć pewność, że poświęcenie Supermana nie poszło w żadnym wypadku na marne. Połączy siły z Dianą Prince, aby zwerbować zespół superbohaterów. Ochronią oni świat przez zbliżającym się sporym niebezpieczeństwem. 
  8. Legion Samobójców: The Suicide Squad” – Belle Reve to więzienie, w którym notowany jest największy odsetek zgonów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Są tutaj trzymani najgorsi złoczyńcy, którzy się posuną do wszystkiego, aby odzyskać wolność.  
  9. Urodziny Mistrz” – Mickey Kelley to jeden z pierwszych zawodników w Stanach Zjednoczonych, któremu udało się zdobyć czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. Wyrwany zostaje ze wszystkiego, co kocha, a więc bierze udział w turnieju MMA. 
  10. Czarna Wdowa” – Czarna Wdowa jest zmuszona do walki ze złoczyńcą, który nazywany jest Taskmaster. 

Miłych seansów filmowych!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *