Recenzja filmu – Uncharted (2022)

Uncharted jest serią, która przede wszystkim jest znana wszystkim fanom PlayStation. Film opowiada o przygodach Nathana Drake’a. Te przygody towarzyszą nam już od czasów PlayStation 3. Jednak zamiast nowej gry na PlayStation 5, kolejne przygody tego nieprawdopodobnego poszukiwacza skarbów będziemy mogli podziwiać i poznawać na szklanym ekranie. Do sieci właśnie trafił zwiastun filmu Uncharted.

Recenzja Filmu Uncharted

O Uncharted możemy powiedzieć jako o niekończącej się przygodzie, która jest inspirowana dosyć mocno przygodami Indiany Jonesa. Seria opowiada historię zadziwiającego nas na każdym kroku Nathana Drake’a. Ten wspaniały mężczyzna przemierza świat w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Na swojej drodze, poza hordą nieprzyjaciół, spotyka także masę postaci, z którymi nawiązuje on relacje na bardzo, bardzo długie lata. Wydaje się, że jest to wręcz idealny materiał na bardzo ciekawy film. Akcja, przygoda, tajemnicze miejsca, skarby oraz relikty przeszłości. Nie dziwi nas wcale fakt, że studio Sony Pictures postanowiło przenieść film Uncharted na duże ekrany.

Sprawdź gdzie oglądać Cały Film Uncharted

Czytaj Recenzje Uncharted

Pierwsze zapowiedzi Uncharted filmowego traktowano dosyć ostrożnie. Młody Tom Holland, który znany jest szerokiej publiczności z filmów Marvela, niespecjalnie może przekonywać w roli Nathana Drake’a. To samo można było powiedzieć o Marku Wahlbergu, który bez charakterystycznego wąsa dla Sully’ego wygląda, niczym inny bohater, w którego się wciela ten aktor. Nowy trailer, chociaż jest naszpikowany bardzo efektywnymi ujęciami oraz specjalnymi efektami nie robi niestety zbyt dużego wrażenia. Wielka szkoda. Wielu fanów Uncharted liczyło na przeniesienie przygód poszukiwacza skarbów z bardzo popularnej serii gier na duży ekran będzie strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcej: Zapowiedzi filmowe i Nowe filmy kinowe luty 2022

Film Uncharted trafi do kin amerykańskich już 18 lutego bieżącego roku. Tego dnia najprawdopodobniej pojawi się także na ekranach polskich, chociaż jeszcze to nie jest potwierdzone. Oczywiście od razu pragniemy zaznaczyć, że z drugiej strony, nie ma co oceniać w całości jedynie po kilku scenach w trailerze, które to mają jedno zadanie. Maja przykuć uwagę widzów, jaki wznieść wokół siebie ogromny szum. Okaże się być może, że Uncharted jest dobrych, a nawet bardzo dobrym filmem. O takie w świecie ekranizacji gier jest naprawdę trudno.

Sprawdź również: Recenzja filmu – Miłość, seks & pandemia (2022) 

Kogo będziemy podziwiać w głównych rolach? Będzie to wspomniany już Tom Holland, Mark Wahlberg, Tati Gabrielle, Sophia Ali oraz Antonio Baderas. Kto odpowiada za reżyserię? Jest to Ruben Fleischer.

Uncharted materiał prasowy | Grafika Youtube

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *