Zapowiedzi filmowe i Nowe filmy kinowe luty 2022

Nowy Rok już za nami, a w kinach zaczynają pojawiać się produkcję już z 2022 roku! Zastanawiasz się, jakie nowe filmy kinowe zobaczysz w lutym 2022 roku? Nie możesz już się doczekać nowych doznań, emocji, jakie odczujesz po najnowszych seansach? Przejrzyj naszą ofertę i zapoznaj się z zapowiedziami filmowymi na luty 2022! Zobacz, na co warto wybrać się niedługo do kina i jakich nowości możesz się spodziewać na wielkim ekranie!

Nowe filmy kinowe w lutym 2022

Wśród zapowiedzi filmowych w lutym 2022r. nie zabraknie rewelacyjnych i pełnych napięcia filmów akcji. Na wielkim ekranie ponownie będziemy mogli podziwiać Channinga Tatum w produkcji „Pies” czy Jake’a Gyllenhaal’a w „Ambulansie„.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów horrorów, bowiem w lutym odbędzie się premiera 3 mrożących krew w żyłach produkcji. „Egzorcyzmy siostry Ann”, „Czarny telefon i nowa „Teksańska masakra piłą mechaniczną” to niewątpliwie filmy, po których będzie Ci trudno zasnąć w nocy. W kinach nie zabraknie również filmów dokumentalnych, jak „Jackass Forever” lub biograficznych, jak „Oczy Tammy Faye”.

 Jakie filmy warto obejrzeć w lutym 2022r?

Nowe filmy kinowe w lutym 2022 to nie tylko dobra akcja i przerażający horror. W zapowiedziach filmowych na luty 2022 znajdziesz piękne romanse, jak w produkcji „Zakochana Anais lub „Przez moje okno”. Ubawisz się do łez i popłaczesz ze wzruszenia na komedii romantycznej „Miłość jest blisko„. Na wielkim ekranie zobaczysz również katastroficzny film „Moonfall„, który zdecydowanie jest wart zauważenia. Dla fanów dramatu przygotowaliśmy „Mainstream” i najnowszy film Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia„. Jesteśmy pewni, że w lutym w kinie nie zabraknie emocji, które wstrząsną nie jednym widzem!

Nowe filmy kinowe w lutym 2022 – najciekawsze pozycje!

Na pierwszym miejscu trzeba wspomnieć o tej pozycji! „Big Gold Brick” to nie tylko dobra fabuła, ale przede wszystkim gwiazdorska obsada! Dla takiego filmu warto wybrać się do kina! Na dokładkę proponujemy „Wyjdź za mnie z Jennifer Lopez Owenem Wilsonem w roli głównej! Na ten duet na ekranie zdecydowanie czekamy w tym roku! Miłośników lat sześćdziesiątych zapraszamy na produkcjeBelfast z Jamiem Doranem w roli głównej. W kinie znajdą również coś dla siebie fanatycy kryminałów. Śmierć na Nilu z Gal Gadot i Rose Leslie będzie lutowym hitem! Na rozweselenie możemy śmiało zaprosić na seans rodzinny na „Skarb Mikołajka” lub „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”. Uwielbiasz filmy przygodowe? A może jesteś fanem Antonio Banderasa? W takim razie Uncharted to pozycja obowiązkowa dla Ciebie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *