Polska premiera zaplanowana jest na listopad 2022 roku. Chadwick Boseman, który wcielił się w rolę Czarnej Pantery zmarł w 2020 roku.

Czarna Pantera 2 Cały Film Gdzie Obejrzeć

Wytwórnia nie zdecydowała się na ponowne obsadzenie tej roli. Inni aktorzy z pierwszej części pojawią się w Czarnej Panterze 2. Zarys fabularny nadchodzącego filmu nie został jeszcze ogłoszony.
Za pomysłem i widowiskową realizacją stoi m.in. znany ze „Strażników Marzeń” Peter Ramsey. Trzymająca w napięciu i oryginalna historia przyniosły filmowi nagrodę Oscara dla najlepszego filmu animowanego.

Spider-Man: Across the Spider-Verse Cały Film Gdzie Obejrzeć

Nastolatek Miles z Nowego Jorku zostaje ugryziony przez radioaktywnego pająka i w efekcie uzyskuje wyjątkowe zdolności. Niespodziewanie przyjmuje rolę obrońcy świata oraz innych uniwersów. Wraz ze Spider-Manem z innego wymiaru stają do walki z nemezis Kingpinem.
Niestety coś pokrzyżowało ich plany rabunku i muszą uciekać ambulansem wraz z znajdującymi się w środku zakładnikami. Niestety pojawia się problem, pacjent który znajduje się w karetce potrzebuje pilnej pomocy.

Ambulans Cały Film Gdzie Obejrzeć

Czy braciom uda się uciec i uratować poszkodowanego czy wręcz przeciwnie zostaną schwytani, a pacjent umrze? Policja jest na tropie przestępców, ciekawe czy uda się ich przechytrzyć? Oglądaj Online cały film Ambulans CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Ambulans CDA Full HD Po Polsku
Opowiada o losach pisarki, która wraz z modelem z jej okładek wyrusza w trasę promocyjną jej najnowszej książki opowiadającej o zaginionym skarbie. W czasie podróży kobieta zostaje porwana przez milionera, który wierzy, że pisarka jest w stanie doprowadzić go do bogactw opisywanych w jej książkach.

Zaginione miasto Cały Film Gdzie Obejrzeć

Na ratunek niewieście rusza model, pragnący udowodnić, że również w prawdziwym życiu potrafi zachować się jak bohater, którego obrazuje na okładce. Oglądaj Online cały film Zaginione miasto CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Zaginione miasto CDA Full HD Po Polsku
Bezwzględnym Pingwinem oraz tajemniczym Człowiekiem Zagadką. Czy mroczny rycerz będzie mógł liczyć na pomoc pięknej kobiety kot ?

Batman Cały Film Gdzie Obejrzeć

Mając za sojuszników wiernego lokaja Alfreda oraz sprawiedliwego komisarza Gordona, miliarder Bruce Wayne, po raz kolejny chcąc zniweczyć plany przeciwników, będzie musiał pokonać swoje własne demony.
Jeżeli zawiodą, świat stanie przed obliczem wybuchu trzeciej wojny światowej. Czy agentkom o tak różnych charakterach, doświadczeniu i bagażu życiowym uda się stworzyć grupę, która zdoła przeciwstawić się groźnemu przeciwnikowi ?

355 Cały Film Gdzie Obejrzeć

Każda z nich jest inna, lecz każda zmaga się również ze swoimi własnymi demonami. Razem jednak są nie do zatrzymania.
Pierwsze dekady dwudziestego wieku to czas konfliktów, nowych wynalazków i szpiegów. W takim otoczeniu przyjdzie zmierzyć się doskonale przeszkolonym agentom brytyjskim z połączonymi siłami największych zbrodniarzy i tyranów, ówczesnego świata, którzy za wszelką cenę pragną wywołać wojnę, zdolną zniszczyć całą ludzkość.

King's Man: Pierwsza misja Cały Film Gdzie Obejrzeć

Kings Mani będą musieli przywołać całą swoją odwagę i pomysłowość, aby sprostać tej misji.
Kontynuacja kultowej trylogii . Matrix Zmartwychwstanie opowiada o dalszych losach Neo, który prowadzi ustabilizowane życie w San Francisco, jednak cały czas podświadomie czuje, że jego życie nie jest do końca takie, jak powinno być.

Matrix Zmartwychwstania Cały Film Gdzie Obejrzeć

Uczęszczając na wizyty do terapeuty, dostaje od niego, niebieskie pigułki. Wszystko zmienia się, gdy tajemniczy Morfeusz, proponuje mu dokonać innego wyboru i zażyć czerwoną tabletkę. Oglądaj Online cały film Matrix Zmartwychwstania CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Matrix Zmartwychwstania CDA Full HD Po Polsku
Nastoletni Peter Parker i jego najbliżsi muszą mierzyć się z konsekwencjami tego czynu. Chcą obrócić bieg wydarzeń, Spider Man udaje się do mistrza magii - Doctora Strange. Z jego pomocą zamierza cofnąć czas i sprawić, aby świat zapomniał o tym, kim jest Człowiek Pająk.

Spider-Man: Bez drogi do domu Cały Film Gdzie Obejrzeć

Niestety przyjdzie mu za to słono zapłacić, gdyż Wrogowie z całego Uniwersum przybywają, aby się zemścić.
Daje mu ultimatum. Albo wstąpi do grupy kibiców klubu Lech Poznań, albo jego brat, który jest dowódcą kiboli, trafi do więzienia. Dawid decyduje się na pomoc policji, chcąc uchronić swoją rodzinę przed nieustannie zbliżającą się katastrofą.

Furioza Cały Film Gdzie Obejrzeć

Zadanie nie jest łatwe, ponieważ Dawid ciągle jest wystawiany na próby przez podejrzliwego kolegę Goldena. Pewnego dnia Dawid dostrzega, że świat, do którego ponownie wkroczył, staje się mu bliższy, niż się tego spodziewał.
Czas spędzony w kinie na pewno nie będzie stracony. Eternals, czyli Nieśmertelni, przybyli na ziemię, aby chronić ludzi przed Dewiantami, inną rasą nieśmiertelnych. Jest to doskonałe kino, bazujące na serii komiksów pod tym samym tytułem.

Eternals Cały Film Gdzie Obejrzeć

Doskonałe dla osób obu płci, dające wytchnienie i przywracające wiarę w dobro. Ten film warto obejrzeć w kinie, nie ma co do tego wątpliwości. Doskonała, wartka akcja sprawdza się idealnie. Oglądaj Online cały film Eternals CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Eternals CDA Full HD Po Polsku
W drugiej odsłonie przygód morderczego przybysza kosmosu Venoma i jego nosiciela Eddiego Brocka, dwójce niemogących jak zawsze się dogadać bohaterów, przyjdzie zmierzyć się z największym zagrożeniem, z jakim mieli do czynienia. Szaleńczy psychopata Cletus Kasady pozyskuje dla siebie krew Eddiego.

Venom 2 Carnage Cały Film Gdzie Obejrzeć

W winku tego powstaje Carnage, nieobliczalny symbiot, który w połączeniu z żądnym mordu posiadaczem, tworzy niepokonane monstrum, zdolne zniszczyć całe San Francisco. Oglądaj Online cały film Venom 2 Carnage CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Venom 2 Carnage CDA Full HD Po Polsku
Organizacja Dziesięciu Pierścieni od wieków zmienia losy świata, według własnych upodobań, siejąc zamęt i spustoszenie. Za sprawą niezwykłej mocy, tytułowych pierścieni.

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni Cały Film Gdzie Obejrzeć

Do nierównej walki z nimi staje bohaterski Shang-Chi, który będzie musiał pokonać nie tylko, niezwyciężonego od stuleci przywódcę grupy, ale także zmierzyć się z samym sobą oraz swoją zagmatwaną przeszłością. Oglądaj Online cały film Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni CDA Full HD Po Polsku
Komedia akcji w reżyserii Mateusza Rakowicza jest pełna nawiązań do życia w latach osiemdziesiątych. Historią Najmro żyli niemal wszyscy, a jego poczynania budziły nie tylko krytyczne oceny, ale również podziw za niebanalną pomysłowość.

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje Cały Film Gdzie Obejrzeć

W pewnym momencie życia Najmrodzki poznaje kobietę, dla której chce zerwać z kryminalną przeszłością. Jednak nie tak łatwo przestać być złodziejem - celebrytą.
Scenariusz został oparty o cykl komiksów DC Comics o analogicznym tytule. Fabuła oscyluje wokół grupy przestępców wyciągniętych prosto z cel więziennych, aby wykonać super niebezpieczne zadanie dla tajnej Jednostki Uderzeniowej X. W zespole znajdują miejsce między innymi Bloodsport, Kapitan Boomerang, King Shark oraz seksowna i równie zabójcza Harley Quinn.

Legion samobójców: The Suicide Squad Cały Film Gdzie Obejrzeć

Drużyna wyposażona w bogaty arsenał broni oraz śledzące ich ruchy implanty rządowe wyrusza na wyprawę na wyspę Corto Maltese. Misja jest równie niebezpieczna jak niewykonalna, podjąć się jej może jedynie legion samobójców. Oglądaj Online cały film Legion samobójców: The Suicide Squad CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Legion samobójców: The Suicide Squad CDA Full HD Po Polsku
Natasha Romanoff postanawia usunąć się w cień, po traumatycznych wydarzeniach, których byłą uczestnikiem podczas Wojny bohaterów.

Czarna Wdowa Cały Film Gdzie Obejrzeć

Jednak gdy zostaje zaatakowana przez tajemniczego złoczyńcę zwanego Taskmasterem , postanawia odnaleźć osoby, które kiedyś nazywała swoją rodziną. Musi znaleźć w sobie wystarczająco dosyć siły, by zjednoczyć nową grupę i pokonać śmiertelnego wroga. Oglądaj Online cały film Czarna Wdowa CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Czarna Wdowa CDA Full HD Po Polsku
Już niedługo Ziemia zaatakowana zostanie przez najeźdźców z kosmosu. Wojna ta przybiera bardzo niekorzystny obrót dla wszystkich ludzi. Jedyny ratunek to stworzenie wehikułu czasu i przeniesienie żołnierzy oraz cywilów z czasów obecnych w przyszłość, aby można było ich wcielić do walki.

Wojna o jutro Cały Film Gdzie Obejrzeć

Jeden z rekruterów to główny bohater Dan. W jego rolę wcielił się Chris Pratt. Zrobi wszystko co w jego mocy, aby zapewnić zapewnić przyszłość swojej córce. Oglądaj Online cały film Wojna o jutro CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Wojna o jutro CDA Full HD Po Polsku
W filmie gra plejada gwiazd: Michelle Rodriguez, Charlize Theron, John Cena dają koncert aktorskiej gry. Cybergeniuszka i jej brat grożą światu cyfrową zagładą. Jest to sprawa trudna, nie da się funkcjonować w ten sposób. Toreci ruszają, aby ratować świat.

Szybcy i wściekli 9 Cały Film Gdzie Obejrzeć

Rodzina jest ważna, ale ocalenie ludzkości jest jeszcze ważniejsze. Sprawnie wyreżyserowane kino akcji to doskonała sprawa, nie ma nic lepszego niż takie filmy na nudne, zimowe wieczory.
Od kilku miesięcy ich konwoje są notorycznie napadane rabowane, a pracownicy mordowani. Ostatnią deską ratunku dla zdesperowanych właścicieli firmy jest zatrudniony od niedawna nowy pracownik. Milczący i tajemniczy mężczyzna, który każe się zwracać do siebie "H". Krwawymi metodami, zapewnia bezpieczeństwo transportów.

Jeden gniewny człowiek Cały Film Gdzie Obejrzeć

Ma on w tym także swój własny ukryty cel, którym jest bezwzględna zemsta na dokonującym napadów gangu, za osobiste wydarzenia z przeszłości. Oglądaj Online cały film Jeden gniewny człowiek CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Jeden gniewny człowiek CDA Full HD Po Polsku
Wojownicy Lorda Raidena, reprezentujący królestwo Ziemi, muszą przeciwstawić się mrocznym siła złowrogiego Imperatora, który przewodzi niepokonany Shang Tsung i niezwyciężona grupa, jego zabójczych pomagierów.

Mortal Kombat Cały Film Gdzie Obejrzeć

Do drużyny obrońców Ziemi dołącza mistrz ulicznych walk Cole Young. Czy razem z towarzyszami ochroni Ziemię przed zapędami niezwyciężonego Czarnoksiężnika ? Oglądaj Online cały film Mortal Kombat CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Mortal Kombat CDA Full HD Po Polsku
Grupa naukowców, aby zapobiec tej walce, stara się przetransportować owłosionego sprzymierzeńca w bezpieczne miejsce. W tym czasie jego radioaktywny przeciwnik, bez żadnego powodu atakuje bazę wojskową.

Godzilla vs. Kong Cały Film Gdzie Obejrzeć

W obronie ludzkości stanąć może tylko niezwyciężony Kong. Starcie obu monstrum jest nieuniknione, gdyż przeznaczeniem obu odwiecznych wrogów, jest walka na śmierć i życie. Oglądaj Online cały film Godzilla vs. Kong  CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Godzilla vs. Kong  CDA Full HD Po Polsku
W trakcie włamania do jego domu nie podejmuje żadnych działań, które uchroniłby jego rodzinę przed kradzieżą. Ta sytuacja budzi w jego synu i żonie rozczarowanie.

Nikt Nobody Cały Film Gdzie Obejrzeć

Kiedy Hutch widzi, jak kilku mężczyzn atakuje kobietę, coś się w nim zmienia i postanawia zareagować. Nie zdaje jednak sobie sprawy, że tym zachowaniem ściągnął na siebie poważne kłopoty. Jego tropem zaczyna podążać narkotykowy boss, który na pewno nie ma dobrych zamiarów. Oglądaj Online cały film Nikt Nobody CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Nikt Nobody CDA Full HD Po Polsku
Mickey Kelley, które gra genialny Sean Patrick Flanery, jest bohaterem wojennym, a do tego jednym z pierwszych Amerykanów, któremu udało się zdobyć czarny pas w jiu-jitsu brazylijskim.

Urodzony mistrz Cały Film Gdzie Obejrzeć

Z czasem poznaje przepiękną Laylę. W jej roli Katrina Bowdem. Dla kobiety swojego życia podejmuje decyzję o porzuceniu niebezpiecznych sportów walki. Czy mu się to uda? Na pewno przeszłość nie pozwala mu o siebie zapomnieć. Oglądaj Online cały film Urodzony mistrz  CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Urodzony mistrz  CDA Full HD Po Polsku

Showing all 24 results