Niestety coś pokrzyżowało ich plany rabunku i muszą uciekać ambulansem wraz z znajdującymi się w środku zakładnikami. Niestety pojawia się problem, pacjent który znajduje się w karetce potrzebuje pilnej pomocy.

Ambulans Cały Film Gdzie Obejrzeć

Czy braciom uda się uciec i uratować poszkodowanego czy wręcz przeciwnie zostaną schwytani, a pacjent umrze? Policja jest na tropie przestępców, ciekawe czy uda się ich przechytrzyć? Oglądaj Online cały film Ambulans CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Ambulans CDA Full HD Po Polsku
Opowiada historię Stana Charlise, który wraz z zaprzyjaźnionym małżeństwem: prorokinią i telepatą oszukuje elitę Nowego Jorku, aby zdobyć bogactwo. Wszystko się komplikuje, gdy na drodze staje mu pewna kobieta. Jak daleko posunie się Stan? Gdzie jest granica jego możliwości?

Zaułek koszmarów Cały Film Gdzie Obejrzeć

W głównych rolach występują m.in. takie gwiazdy jak Cate Blanchett oraz Bradley Cooper. A wszystko w reżyserii słynnego Guillermo del Toro. Oglądaj Online cały film Zaułek koszmarów CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Zaułek koszmarów CDA Full HD Po Polsku
W żadnym z miejsc nie zatrzymuje się jednak na dłużej i bardzo dba o to, aby jego tożsamość pozostała tajemnicą. Dba o to, aby nigdzie nie pozostawić śladów po swojej obecności. Wszystko zmienia się jednak wtedy, gdy w jednym z kasyn trafia na syna swojego dawnego kolegi- Cirka.

Hazardzista Cały Film Gdzie Obejrzeć

Chłopak doskonale zna nie tylko jego tożsamość, ale również mroczną przeszłość. Spotkanie to zmusza Williama do podjęcia ryzykownej akcji. Oglądaj Online cały film Hazardzista CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Hazardzista CDA Full HD Po Polsku
Bohaterka Alexia, na skutek wypadku samochodowego w dzieciństwie, żyję z tytanową płytą przytwierdzoną do skóry głowy. Ten metaliczny element wpływa na szczególny rodzaj relacji w jaką wchodzi z samochodami.

Titane Cały Film Gdzie Obejrzeć

Alexia po dokonaniu kilku morderstw musi ukrywać się przed policją. Dlatego przy pierwszej możliwej okazji przybiera nową tożsamość, przymuszając swoje ciało do brutalnej transformacji.
Jeżeli zawiodą, świat stanie przed obliczem wybuchu trzeciej wojny światowej. Czy agentkom o tak różnych charakterach, doświadczeniu i bagażu życiowym uda się stworzyć grupę, która zdoła przeciwstawić się groźnemu przeciwnikowi ?

355 Cały Film Gdzie Obejrzeć

Każda z nich jest inna, lecz każda zmaga się również ze swoimi własnymi demonami. Razem jednak są nie do zatrzymania.
Od kilku miesięcy ich konwoje są notorycznie napadane rabowane, a pracownicy mordowani. Ostatnią deską ratunku dla zdesperowanych właścicieli firmy jest zatrudniony od niedawna nowy pracownik. Milczący i tajemniczy mężczyzna, który każe się zwracać do siebie "H". Krwawymi metodami, zapewnia bezpieczeństwo transportów.

Jeden gniewny człowiek Cały Film Gdzie Obejrzeć

Ma on w tym także swój własny ukryty cel, którym jest bezwzględna zemsta na dokonującym napadów gangu, za osobiste wydarzenia z przeszłości. Oglądaj Online cały film Jeden gniewny człowiek CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Jeden gniewny człowiek CDA Full HD Po Polsku
W trakcie włamania do jego domu nie podejmuje żadnych działań, które uchroniłby jego rodzinę przed kradzieżą. Ta sytuacja budzi w jego synu i żonie rozczarowanie.

Nikt Nobody Cały Film Gdzie Obejrzeć

Kiedy Hutch widzi, jak kilku mężczyzn atakuje kobietę, coś się w nim zmienia i postanawia zareagować. Nie zdaje jednak sobie sprawy, że tym zachowaniem ściągnął na siebie poważne kłopoty. Jego tropem zaczyna podążać narkotykowy boss, który na pewno nie ma dobrych zamiarów. Oglądaj Online cały film Nikt Nobody CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Nikt Nobody CDA Full HD Po Polsku
Wszystko to sprawia, że traci sens życia i przestaje czerpać z niego radość. W poradzeniu sobie z tą sytuacją pomóc ma mu chodzenie na terapię dla osób chorych oraz nieszczęśliwych. Spotyka tam wielu intrygujących ludzi, którzy diametralnie zmieniają jego postrzeganie świata.

Podziemny krąg Cały Film Gdzie Obejrzeć

Szczególnie ważne jest dla niego poznanie Tylera Durdena, z którym zakłada tytułowy "Fight Club", czyli miejsce, w którym ludzie mogą wyładować swoje negatywne emocje podczas walki na pięści. Oglądaj Online cały film Podziemny krąg CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas obejrzysz film Podziemny krąg CDA Full HD Po Polsku

Showing all 10 results